הרצאות לחברות

על מנת להפיק את מרב התפוקה מהעובדים מנהלי החברה והממונים על ימי העשרה מנסים להתאים את הפעילויות וההרצאות לכלל העובדים. מדי שנה עורכים כמעט בכל חברה בישראל הרצאות לחברות וימי כיף כאלו ואחרים על מנת להעשיר את הידע שלהם, לערוך פעילויות גיבוש ולהעניק ערך מוסף לעובדים.

אחת הדילמות בפניהן עומדים הממונים על הפעילויות השונות של החברה היא בעניין התאמת התוכן של ההרצאה לכלל עובדי החברה. כאמור, במרבית החברות עובדים גברים ונשים בגילאים שונים ובעלי תחומי עניין מגוונים – אילו הרצאות לחברות יכולות לשלב תוכן שיפנה לכלל הנוכחים בהרצאה?

פתרון חלומות – הרצאות לחברות שפונות לכלל הנוכחים

מי מאתנו אינו חולם במהלך הלילה? מי מאתנו אינו מעוניין לדעת את הפירוש והרמזים השונים שהחלומות שלנו מעניקים לנו במהלך החיים. כאמור, חלומות עשויים לרמז לנו על העתיד, עשויים לכוון אותנו ולגלות לנו כיצד לפעול וכל אדם מעוניין ב"הטבה" כזו במהלך חייו.

במידה וחיפשתם הרצאות לחברות, הרצאה על פירוש חלומות זכתה להצלחה רבה בקרב החברות השונות. נורית אטנר, מהמובילות בתחום פתרון החלומות בישראל מזמינה אתכם להצטרף לחוויה יוצאת דופן שתעניק ערך מוסף לעובדים שלכם ותלווה אותם בחלומותיהם.

בהרצאה על פירוש חלומות המשתתפים מקבלים מעין מדריך רב תחומי סמוי שרומז להם ממה להיזהר וכיצד לפעול במצבים כאלו ואחרים בחייהם.

מדי לילה חולם אדם בממוצע בין 4-5 חלומות, חלק גדול מבני האדם זוכר את החלומות שלו אך מעטים מהם עושים דבר מה על מנת לדעת לפרש אותם ולהיעזר בהם במהלך חייהם.

הרצאות מומלצות לחברות

אנו מזמינים אתכם להצטרף לסדנת פענוח חלומות של נורית אטנר, בעלת עשרות שנים של ניסיון בפתרון חלומות ובהרצאות מול קהל והרצאות שונות שזכו לקרדיטים ולפידבקים חיוביים בכל רחבי המדינה ומכלל הארגונים. לא תאמינו איזה ערך מוסף ניתן להפיק מפענוח חלומות ואיזה עניין יגלו עובדי החברה בסדנת פענוח חלומות.

אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט, לקרוא פענוח של חלומות, לצפות בתוכניות המדיה בערוץ 2 וברדיו ולעיין בהמלצות השונות של המשתתפים בהרצאות. הרצאה שתעניק ערך מוסף לעובדי החברה ותשנה את חייהם.